Wilt u weten wat RCT Gelderland voor u en uw bedrijf kan betekenen? Neem dan contact op met de innovatiemakelaar in uw regio:




Stedendriehoek:
Jan-Willem Vos
jan-willem@rctgelderland.nl
06 - 50 68 05 68

Stedendriehoek en Veluwe:
Marieke op de Weegh
marieke@rctgelderland.nl
06 - 23 57 01 52

Achterhoek en Liemers:
Martin Stor
martin@rctgelderland.nl
06 - 22 20 27 80

Achterhoek en Liemers:
Marike Boertien
m.boertien@rctgelderland.nl
06 - 24 89 83 40

Vallei en Veluwe:
Wicha Benus
wicha@rctgelderland.nl
06 - 52 52 43 36

Arnhem, Nijmegen en Rivierenland:
Joost Bouman
joost@rctgelderland.nl
06 - 53 67 29 33

Arnhem:
Jochen Gortzen
jochen@rctgelderland.nl
06 - 15 24 13 32